Logo
Kancelaria Adwokacka w Gorzowie Wielkopolskim
66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Mieszka I 2 lok. 5
kom.: 606 789 239, 666 030 010, tel.: 95 720 51 60, 95 735 22 35
 

Adwokat Iwona Szczepaniak


Adwokat w Gorzowie Wielkopolskim - Profesjonalne usługi prawne dla Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych.


Kancelaria Adwokacka Iwony Szczepaniak świadczy usługi prawne dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Zapraszamy do siedziby Kancelarii znajdującej się w Gorzowie Wielkopolskim.

Misją Kancelarii jest zapewnienie profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej. Bogate doświadczenie i gruntowne przygotowanie merytoryczne pozwalają na świadczenie usług wysokiej jakości na rzecz najbardziej wymagających Klientów biznesowych, indywidualnych i instytucjonalnych. Tym pierwszym pomagamy zbudować prawne fundamenty funkcjonowania ich działalności. Stanowią one stabilną podstawę do podejmowania wszelkich działań biznesowych, dają poczucie bezpieczeństwa i pozwalają na swobodne planowanie. Dbamy o to, by fundamenty te pozostały nienaruszone zapewniając pełną obsługę prawną na wszystkich polach aktywności. To wszystko pozwala przedsiębiorcy skupić swoją uwagę na kluczowych, rozwojowych aspektach funkcjonowania firmy. Klientom indywidualnym pomagamy we wszystkich sprawach, które wymagają udziału adwokata. Jesteśmy otwarci i hołdujemy zasadzie pełnej transparentności rozliczeń. Dbamy o zachowanie poufności wiedząc jak delikatne spraw są nam powierzane.

Zapraszamy do współpracy.